Chwilkę...Klinika weterynaryjna Szmaragdowa Veterinary Clinic


Klinika weterynaryjna 24h/7dni

Veterinary Clinic 24/7


Całodobowa Klinika Weterynaryjna SZMARAGDOWA 24/7 doktora Pawła Adama Muchy funkcjonuje do czerwca 2018 roku. Wcześniej, od roku 2002, w tym miejscu znajdowała się Lecznica weterynaryjna CHIRON-WET, której właścicielem był również dr Paweł Adam Mucha.

Klinika weterynaryjna jest jedną z najlepiej wyposażonych w sprzęt placówek w regionie. Zapewniamy kompleksową opiekę weterynaryjną dla psów, kotów, płazów, gadów, małych ssaków, gryzoni i innych zwierząt domowych. Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nowoczesne udogodnienia pozwalają nam na profesjonalną, kompleksową i zaawansowaną opiekę nad Państwa pupilami.

Oferujemy szeroki zakres usług w niemal wszystkich dziedzinach medycyny weterynaryjnej: chorób wewnętrznych,  chorób zakaźnych, leczenia bólu, chirurgii, ortopedii, endoskopii, dermatologii, stomatologii, okulistyki, diagnostyki laboratoryjnej i radiologicznej.

Dbając o ciągły rozwój osobisty oraz zawodowy, nasz personel regularnie uczestnicy w międzynarodowych oraz krajowych konferencjach, szkoleniach i warsztatach. Wzbogacamy swoja wiedzę nie tylko z zakresu najnowszych osiągnięć w medycynie weterynaryjnej i chirurgii, lecz również z rynku zoologicznego.

Nasz zespół z konsultantami dojeżdżającymi liczy czterdzieści osób, by sprostać opiece całodobowej z dyżurującym na miejscu zawsze lekarzem weterynarii.
Państwa zwierzęta mają zawsze zapewnioną specjalistyczną opiekę naszych lekarzy.

INFORMUJEMY, ŻE CENY USŁUG LEKARSKO-WETRYNARYJNYCH SĄ UMOWNE I W DNI ŚWIĄTECZNE ICH STAWKA JEST 100% WYŻSZA

INFORMUJEMY, ŻE WSZYSTKIE ROZMOWY TELEFONICZNE SĄ NAGRYWANEDługoletnie doświadczenie

Nasza lecznica weterynaryjna działa w Lublinie od 1992r.Specjaliści weterynarii

Polecani i renomowani lekarze po kilku specjalizacjachWeterynarz Lublin 24h/7 dni

Opieka całodobowa, jesteśmy zawsze do dyspozycji

© 2018 Klinika Szmaragdowa. Realizacja strony: Agencja OXY Lublin